Uygun Fiyatlı Ataköy Günlük Kiralık Daire

Günümüz şartlarında konaklama ihtiyaçları için otellere alternatif olan ve oteller kadar rağbet gören günlük kiralık evlerde, otel odalarından daha ekonomik ve konforlu konaklama yapabileceğinizi biliyormusunuz? Gelin sizlere Ataköy Günlük Kiralık Daire ve Günlük Konaklama hizmetimiz hakkında biraz bilgi verelim. 

Günlük kiralık evler, misafirlerine sunmuş olduğu avantajlarla otellerle, ciddi ve büyük rekabet halindedir. Biz, kendi hizmetimizden örnek vererek değerlendirme yapacağız.

Otel mi, Günlük Ev mi Daha Avantajlı? 

Oteller, misafirlerine konaklama hizmeti verirken konaklama yapılacak odanın büyüklüğüne ve kalacak kişi sayısına göre ücretlendirme yapmaktadır. Biz, Ataköy Günlük Kiralık Daire olarak, sadece dairenin büyüklüğüne göre ücretlendirme yapar kişi sayısını dikkate almayız. Hizmet verdiğimiz semtte, Bakırköy ve Ataköy’de otelde 1 günlük kalmak istediğinizde 1 kişi için minimum ödeyeceğiniz tutar 250-500 TL arasındadır. Firmamızdan kiralayacağınız 2+1 ya da 3+1 dairelerde daha ekonomik fiyatlara tüm aileniz ile konaklama yapabilirsiniz. Burada ciddi anlamda bütçenizi koruyarak, kalan paranız ile güzel bir şehir turu yapabilirsiniz. Ayrıca, otellerde belli saat aralıklarında kahvaltı ve yemek vardır. Günlük kiralık evlerde böyle birşey söz konusu değildir. Konaklama yaptığınız ev sizin kendi eviniz gibidir, istediğiniz zaman kahvaltınızı edip, yemeğinizi yiyebilirsiniz. 

Ayrıca, konaklama yapacağın tüm dairelerimizde, misafirlerimizin tüm ihtiyacına cevap verecek gerekli ev eşyaları mevcuttur. Kendi eviniz gibi rahat ve keyifli konaklama yapmak için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ataköy Günlük Kiralık Daire hizmetimizde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 oda sayısına sahip dairelerimiz bulunmaktadır. Hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. İletişim kurduğunuzda kalacak kişi sayısını müşteri temsilcimize ilettiğinizde sizlerin rahat bir şekilde konaklama yapabileceği dairelerimizi sizlere önerecektir. 

DAİRELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VEYA REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ

REZERVASYON

0553 785 34 30

BARIŞ YILDIZ

İletişime Geçmeden Önce Lütfen Kiralama Sözleşmesi‘ni ve Sıkça Sorulan Sorular Sayfamızı Ziyaret Edin. Konaklama Yapan Tüm Misafirlerimiz Kiralama Sözleşmesi’ni Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılır.

Sayfa içeriği: Ataköy günlük kiralık 1+1 daire, Ataköy günlük kiralık ev, Ataköyde günlük kiralık dairelerYorum (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Yavuz dedi ki:

    Arkadaşlar gecen kaldım gayet temiz luks direleriniz var…tşk hizmet için

Evlerimiz Hakkında Merak Ettiklerinizi Sormak İstermisiniz ?