Ataköy Atrium Yanında Günlük Kiralık Evler

İstanbul’a geldiğinizde artık semt semt dolaşarak ekonomik ve temiz otel arama derdine son veriyoruz. Çünkü Ataköy Günlük Kiralık Ev hizmetimizle yıllardan beri siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. Birbirinden şık, konforlu evinizin rahatlığını aratmayacak şekilde döşenmiş farklı konseptteki günlük kiralık evlerimiz siz değerli misafirlerini beklemektedir.

REZERVASYON YAPTIRMAK VEYA BİLGİ ALMAK

İÇİN

0553 785 34 30

BARIŞ YILDIZ

MOBİLDEN HEMEN ARAMAK İÇİN NUMARAYA TIKLAYIN.

atakoy-atrium-yaninda-gunluk-kiralik-evler-salon

Ataköy‘de bulunan evlerimiz farklı sayılardaki misafirlerimiz için 1+1, 2+1, 3+1 olacak şekilde dizayn edilmiştir. Evlerimizin tamamında oturma grubu, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, lcd tv, konsepte uygun yatak (single, double ve ilave yatak), Digiturk yayını standart olarak sunulmaktadır. Bir evin mutfağında bulunması gereken bütün araç gereçler eksiksiz olarak mutfağınıza yerleştirilmiş ve kullanılmaya hazırdır.

Günlük kiralık ev Ataköy lokasyon olarak Atatürk Havaalanına, CNR Fuar merkezine, Bakırköy merkeze ve Bakırköy Devlet Hastanesine 5-10 dakikalık mesafededir. Ayrıca lokasyondaki bütün evlerimizin hemen çok yakınında metro, metrobüs durakları bulunmaktadır. Günlük kiralık ev konseptlerimizin tamamı Atrium alış merkezine ve diğer marketlere çok yakındır. Tüm alışverişlerinizi rahatça yapabilir ve her türlü ihtiyaç duyduğunuz ürün ve eşyaları kolayca ulaşabilirsiniz.

atakoy-atrium-yaninda-gunluk-kiralik-evler

Ataköy Günlük Kiralık Daire firmamıza dâhil olan evlerimizin tamamında, siz eve girmeden önce temizlik kontrolü yapılır, temiz havlu, çarşaf ve nevresimler yerleştirilir. Ayrıca Ataköy’deki bütün evlerimizin tamamı anlaşmalı temizlik şirketlerimiz tarafından düzenli olarak temizlik işlemine tabi tutulmaktadır. Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz.

REZERVASYON YAPTIRMAK VEYA BİLGİ ALMAK

İÇİN

Kısa Konaklama Fiyatları 80 TL’dir..
Yarım ya da Tam Gün Konaklama İçin Lütfen Fiyat Alın

0553 785 34 30

BARIŞ YILDIZ

MOBİLDEN HEMEN ARAMAK İÇİN NUMARAYA TIKLAYIN.

atakoy-atrium-yaninda-gunluk-kiralik-evler-banyo

Dilerseniz SIKÇA SORULAN SORULAR sayfamızı ziyaret ederek aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

Dairelerimizden herhangi birini kiraladığınız da KİRALAMA SÖZLEŞMESİ okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.Evlerimiz Hakkında Merak Ettiklerinizi Sormak İstermisiniz ?