Ataköyde Günlük Kiralık Daire

Yeşilliklerin içinde şehrin tüm karmaşasından uzakta, sessiz sakin huzur dolu vakit geçirebileceğiniz, Sosyal Alanları ve Spor Olanaklarının olduğu, özel güvenlikli sitede bulunan Ataköy Günlük Kiralık Dairelerimizde konakladınız mı?

atakoyde-gunluk-kiralik-daire

Evet, yanlış duymadınız.. Sizleri Ataköy’de bulunan Sosyal ve Özel Spor Alanlarının olduğu ULTRA LÜX RESİDENCE dairelerimizde misafir edebiliriz.. Seçeceğiniz daireye göre ister aileniz ile, isterseniz arkadaşlarınız ile huzur dolu, keyifli ve son derece rahat konaklama yapabilirsiniz. Hemde ÇOK EKONOMİK FİYATLARA..

KONUM

Dairelerimiz konum olarak Ataköy Merkezi konumda bulunmaktadır. ATATÜRK HAVALİMANI, 15 TEMMUZ ŞEHİTLER OTOGARI (ESENLER)’e hemen sitemizin yanında bulunan METRO ile gidip/gelebilirsiniz. Ayrıca, yine hemen site önünde TAKSİ ve METROBÜS durakları da bulunmaktadır. Dairelerime kesinlikle ulaşımda sorun yaşamazsınız.

atakkoyde-gunluk-kriralik-daire-konum

DAİRE ÖZELLİKLERİ

Ataköy Günlük Kiralık Dairelerimiz sıfır yapıdır. İsteğiniz doğrultusunda 1+0 dan 3+1 e kadar dairelerimiz bulunmaktadır. Dairelerimiz Merkezi Isınma Sistemi ve VRF Klima Sistemine Sahiptir.

atakkoyde-gunluk-kriralik-daire1

GÜVENLİK SİSTEMİ

Site içinde 24 saat özel güvenlik personelleri görev yapmaktadır. Ayrıca, yine sitemizde KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ ve Kapalı Devre TV Sistemi Bulunmaktadır. (Site İçi Kapalı Devre Sistemlerle 24 Saat İzlenmektedir)

SOSYAL ALANLAR

Firmamızdan Konaklama Hizmeti Aldığınızda: Site içinde bulunan BAHÇE, Çocuk Oyun Alanı, Restoran / KAFE, Parti Alanı ve Açık ve Kapalı Yüzme Havuzlarından faydalanabilirsiniz.

atakoyde-gunluk-kriralik-daire-sosyal-alanlar

SPOR OLANAKLARI

Yine Ataköy Günlük Kiralık Daire firması olarak bizden alacağınız konaklama hizmeti ile faydalanabileceğiniz SPOR OLANAKLARI şu şekildedir: Futbol / Basketbol Sahası, Tam Donanımlı Spor Salonu, Açık Yüzme Havuzu, Squash Kortu, Tenis Kortu gibi spor alanlarından faydalanabilirsiniz.

atakoyde-gunluk-kriralik-daire-spor-alanlari

DAİRELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VEYA REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ

REZERVASYON

0543 676 75 69

BARIŞ YILDIZ

İletişime Geçmeden Önce Lütfen Kiralama Sözleşmesi‘ni ve Sıkça Sorulan Sorular Sayfamızı Ziyaret Edin. Konaklama Yapan Tüm Misafirlerimiz Kiralama Sözleşmesi’ni Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılır.Evlerimiz Hakkında Merak Ettiklerinizi Sormak İstermisiniz ?